ŻALUZJE WROCŁAW – ALUMINIOWE


 

Żaluzje poziome aluminiowe to najstarsza i najbardziej popularna forma ochrony przed nasłonecznieniem.

Największą zaletą żaluzji poziomych jest regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew Żaluzje poziome mogą być montowane nawierzchniowo lub między szybami zarówno do okien PCV jak i drewnianych a także istnieje możliwość przykręcenia do ściany lub sufitu. Żaluzje poziome wykonane są z taśmy aluminiowej o szerokości 16mm,25mm, 50mm w bogatej gamie kolorystycznej, również w kolorach drewnopodobnych.

ŻALUZJE WROCŁAW – DREWNIANE


 

Żaluzje drewniane to praktyczne osłony wykonane z naturalnego, ekologicznego drewna.

Umożliwiają precyzyjną regulację stopnia oświetlenia wnętrza, dodając wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Regulacja odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła . Występują w szerokościach lameli 25mm i 50 mm. Montaż możliwy jest do ramy okiennej ,ściany bądź sufitu.

ŻALUZJE WROCŁAW – PIONOWE


 

Żaluzje pionowe – verticale to praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie w zakresie osłon przeciw słonecznych idealnie spełniają funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach.

Dzięki bogactwu wzorów i kolorów są również często stosowane do wystroju nowoczesnych mieszkań. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Istotnym walorem veticali jest wielofunkcyjność, można je bowiem stosować nie tylko jako osłony okien, ale również jako kotary, ruchome ścianki działowe itp. Żaluzje pionowe nadają się idealnie do zasłonięcia bardzo dużych powierzchni Montaż możliwy jest do ściany lub sufitu.